VIII RPDK – Komunikat

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Droga Rowerowa Rodzino Pielgrzymkowa.
Jak co roku pragniemy pielgrzymować na Jasną Górę, do naszej Matki, Maryi. Przykro mi Was poinformować, że niestety, w tym roku z powodu panującej pandemii COVID-19 oraz decyzji Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie możemy wyruszyć w drogę w tak licznej grupie i na takich samych zasadach, jak w latach ubiegłych.

W imieniu nas wszystkich, 21 sierpnia 2020 r. wyruszy z Wiślicy 40 – osobowa grupa pielgrzymów reprezentująca VIII Rowerową Pielgrzymkę Diecezji Kieleckiej. W związku z tym zapraszamy Was wszystkich do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie: prosimy o modlitwę różańcową w tym dniu, oraz wysyłanie maili z intencjami, które chcielibyście ofiarować Jasnogórskiej Pani. W tych intencjach będziemy modlić się przed cudownym obrazem Matki Bożej w Częstochowie 21 sierpnia 2020 r., podczas Mszy Świętej o godz. 18:30.

Osoby chętne zapraszamy do organizowania pielgrzymki rowerowej w małych grupach (ok. 10 osób), lub wyjazdu na Jasną Górę samochodem, tak byśmy mogli spotkać się na tej Mszy św. na Jasnej Górze.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!
Z Panem Bogiem
ks. Tomasz Biskup
Kierownik RPDK