VII RPDK: Informacje porządkowe

VII RPDK: Informacje porządkowe

Szczęść Boże,
Już jutro (wtorek) rozpoczynamy po raz siódmy Rowerową Pielgrzymkę Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. W związku z tym przekazujemy Państwu kilka informacji porządkowych:

  • Zbiórka Pielgrzymów rozpoczyna się o godz. 7:00 pod kościołem Św. Maksymiliana Kolbe w Kielcach, ul. Radostowa 4. Szczegółowa mapa dojazdu dostępna jest na stronie https://goo.gl/maps/WxKvqGsWWcQBGLFJ9
  • Pod kościołem będzie znajdować się Sekretariat. Przy odpowiednio oznaczonych stolikach będą czekać na Państwa osoby odpowiedzialne za obsługę. Każda z parafii jest przypisana do danego stanowiska, które będzie odpowiednio oznakowane. Każdy pielgrzym ma obowiązek stawić się i potwierdzić swoją obecność na Pielgrzymce oraz odebrać „pakiet pielgrzyma”: kamizelkę, chustę, identyfikator, naklejkę na rower, książeczkę pielgrzyma oraz przypinkę. Prosimy o zabranie dowodów wpłat oraz biletu potwierdzającego zgłoszenie internetowe. W Sekretariacie istnieje możliwość uiszczenia opłaty pielgrzymkowej.  Podczas odbioru pakietów Pielgrzyma nie będzie można dokonywać zapisów na autokar powrotny. Zapisy były prowadzone podczas rejestracji internetowej lub telefonicznej.
  • Po odebraniu z Sekretariatu pakietu prosimy o złożenie bagaży do oznakowanych samochodów oraz o ustawienie się na placu przed kościołem. Przed godziną odjazdu wszyscy pielgrzymi zostaną pobłogosławieni.
  • O godz. 8:30 rozpoczynamy wyjazd do Kaczyna, gdzie o godz. 9:00 rozpoczniemy śniadanie.
  • Program i trasa Pielgrzymki dostępny jest na stronie https://pielgrzymkarowerowa.pl/opis-trasy/ oraz w książeczce pielgrzyma.
  • Bardzo prosimy o stosowanie się do znaków i sygnałów wydawanych przez Policję oraz służby pielgrzymkowe. Regulamin dostępny jest na stronie: https://pielgrzymkarowerowa.pl/regulamin/