Dziękujemy!

Kochani!

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy wzięliście udział w X Rowerowej Pielgrzymce Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę, która odbyła się w dniach 17 – 20 sierpnia 2022 r. W ponad 380 osób w strugach deszczu oraz wysokich temperaturach pokonaliśmy ponad 200 km, by pokłonić się przed naszą Matką. Serdecznie dziękuję Księżom, Służbom: Medycznym, Porządkowym, Technicznym, Kierowaniu Ruchem, Sekretariatowi za pomoc w bezpiecznym dotarciu do naszego celu. Dziękuję Sztabowi Organizacyjnemu w składzie: Aneta Winiarska, Aleksandra Bartkowska, Żaneta Stanek, Martyna Jędrzejczyk, Dawid Jędrzejczyk, ks. Dawid Dzienniak za pomoc i pracę przez cały rok na rzecz pielgrzymki.

Na samym końcu dziękuję Wam, Drodzy Pielgrzymi, za trud, który włożyliście w pielgrzymowaniu do Matki. Za wylane litry potu i łez oraz za poświęcenie.

Do zobaczenia za rok podczas XI RPDK, która odbędzie się w dniach 16 – 19 sierpnia 2023 r.

Dziś zapraszam Was na spotkanie popielgrzymkowe dla pieszych i rowerowych pielgrzymów, które odbędzie się w piątek, 26 sierpnia w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Wiśniówce, k. Kielc.

Niech Maryja, która posłała nas w pokoju Chrystusa ogarnia nas swoją opieką.

ks. Tomasz Biskup
Dyrektor RPDK